top of page

Ендоскопічно-урологічні операції

У нашому медичному центрі ендоскопічні операції проводяться ефективно та безпечно. Великий досвід персоналу, що забезпечує значний арсенал сучасного обладнання, гарантує високу точність діагностики, повну безпеку здоров'я та високі позитивні результати лікування.

Ендоскопічна урологія - напрямок загальної оперативної урології, що дозволяє проводити обстеження та хірургічне втручання на органах сечостатевої системи через природні отвори або невеликі, до 1 см в діаметрі, проколи. Ендоурології - одна з найбільш важливих дисциплін в урології, яка дає можливість за допомогою ендоскопа виконувати безліч діагностичних і лікувальних процедур при захворюванні верхнього та нижнього відділу сечостатевої системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, простата). Виконувалися раніше відкриті операції, супроводжувалися нанесенням значної травми у вигляді великих розрізів, високим ризиком розвитку ускладнень, тривалим перебуванням в стаціонарі. Сьогодні, завдяки використанню ендоскопічних методів, пацієнт отримує високотехнологічну допомогу з якісним результатом, низький ризик післяопераційних ускладнень, короткий період госпіталізації. Ендоскопія, проведена через природні отвори, безпечна і настільки малотравматична, що часто дозволяє виписувати пацієнта вже на наступний день після операції. Переваги ендоскопічної урології: - висока точність виконання кожного етапу операції; - мінімальні травми; - мінімальні больові відчуття; - косметичний ефект; - швидкі терміни відновлення;

Різноманітні послуги

1

Трансуретральная резекція (ТУР) простати

Є одним з видів хірургії простати, по видаленню всієї або частини передміхурової залози, що проводиться для полегшення помірних або важких симптомів сечової системи, викликаних збільшеною простатою.

2

Трансуретральная резекція (ТУР) сечового міхура

Хірургічна ендоскопічна процедура, яка використовується для лікування раку на ранній стадії. У 75-85% пацієнтів рак виявляється на ранній стадії.

3

Ендоскопічний розтин абсцесу простати

Абсцес передміхурової залози є небезпечною поліетіологічною гнійно-некротичною запальною хворобою, яка характеризується гнійним розплавленням залозистої тканини простати. Після цього будуть формуватися поодинокі або множинні гнійні порожнини. При виникненні абсцесу пацієнту потрібно невідкладне лікування в стаціонарних умовах. У більшості випадків поява простатичного абсцесу - це серйозне ускладнення гострого або хронічного інфекційного захворювання нижніх сечовивідних шляхів.

4

Розсічення звуження шийки сечового міхура

(Склероз шийки сечового міхура) - це звуження просвіту шийки сечового міхура, анатомічної зони межує з сечівником. У жінок ця хвороба не виникає, а у чоловіків розвивається як наслідок тривалого поточного запалення простати. Запальний процес переходить на сечовий міхур і стає причиною звуження просвіту шийки сечового міхура, що утрудняє сечовипускання.

5

Розсічення звуження уретри (уретротомія)

Являє собою операцію по відновленню звуженої частини сечовипускального каналу (уретри). Сечовипускальний канал - орган у вигляді трубки, через яку сеча з сечового міхура виходить за межі тіла.

6

Катетеризація сечоводу - (черезшкірна нефростомія)

Являє собою методику установки нефростоми (зовнішнього дренажу) в порожнину нирки. Така процедура зазвичай необхідна для проведення різних операцій: усунення каменів, біопсії, розсічення сечоводів і інших.

7

Введення стента в нирку

Це тонка трубка, яка вставляється в сечовід і допомагає виводити сечу з нирки. Один кінець цієї трубки знаходиться в нирці, а інший - в сечовому міхурі. Сечоводні стенти можуть встановлюватися на кілька тижнів, місяців або років.

8

Видалення стента з нирки

Перед процедурою видалення проводять діагностику, як і перед установкою. Стент витягують під місцевою анестезією за допомогою ендоскопа. Тривалість процедури - 5 хвилин. Протягом декількох днів після маніпуляції в нормі можливий дискомфорт при сечовипусканні.

9

Діагностична цистоскопія

Це ендоскопічний метод діагностики захворювань сечового міхура. Процедура полягає в огляді сечового міхура за допомогою спеціального інструменту - цистоскопа. Цистоскоп вводиться в сечовий міхур через сечівник (уретру). Випускається сеча, яка залишилась. Сечовий міхур заповнюється стерильним фіз. розчином. Після цього проводиться ретельний огляд слизової оболонки сечового міхура.

10

Видалення уретероцелє

Це ендоскопічне хірургічне втручання, в ході якого усувається випирання сечоводу в слизовий відділ сечового міхура. Для цього розтинають нижній сегмент сечоводу, в результаті чого відновлюється природний відтік сечі.

11

Діагностична уретроскопія

Це ендоскопічне втручання, яке застосовується для візуальної оцінки стану просвіту сечоводу, наявності в ньому патологічних утворень (стриктур, конкрементів, пухлин), а також одночасного проведення ендоскопічних втручань (видалення та дроблення каменя, лазерне розсічення стриктури, біопсія пухлини) через робочий канал ендоскопічного приладу — Уретероскопа.

12

Видалення кісти нирки або заочеревинного простору

Анатомічні особливості заочеревинного простору з наявністю жирової клітковини обумовлюють тривалий безсимптомний період. Розвиваючись у вільній клітковині заочеревинного простору, ці новоутворення поступово можуть досягати значних розмірів без будь-яких клінічних проявів, стискаючи прилеглі органи. В одних випадках розвиваються розлади сечовипускання, в інших - явища кишкової непрохідності, ураження нервів у вигляді стійкого болю в черевній порожнині, поперековому відділі, нижніх кінцівках.

13

Склерозування кісти нирки

Сучасний малоінвазивний метод лікування, при якому по голці, встановленої в кісту під ультразвуковим наведенням, проводиться евакуація рідини з подальше введення в порожнину кісти склерозируючю речовину.

14

Пункційна біопсія простати

Це діагностична процедура, яка виконується для виявлення злоякісної пухлини передміхурової залози, а також визначення її стадії. Виконується фахівцями в амбулаторних умовах. Тканини, отримані в ході біопсії, відправляються на гістологічне та цитологічне дослідження. Після цього лікар ставить остаточний діагноз. На підставі результатів дослідження, якщо наявність злоякісних клітин підтверджено, підбирається лікувальна тактика.

15

Заміна нефростоми

Строки застосування ниркового дренажу залежать від ступеня розширення чашечно-лоханочного апарату, функціональної працездатності нирок, особливостей перебігу пієлонефриту та інших захворювань, що порушують відтік урини. Заміну трубки проводять кожні 2-3 місяці, а також при її випаданні або закупорці її просвіту. У хворих без можливості відновлення природного виведення сечі з організму використання катетера встановлюється на необмежений термін.

bottom of page